Haber

Şenol Güneş, Beşiktaş’ın yardım kuruluşunu ziyaret etti

Beşiktaş Teknik Müdürü Şenol Güneş, siyah-beyazlı kulübün Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen depremlerin ardından Vodafone Park’ta başlattığı yardım organizasyonunu ziyaret etti.

Teknik heyetiyle yardım kampanyasında görev yapan gönüllülerle bir araya gelen Güneş, kulübün yönetim kurulu üyeleri Bilgihan Sürmen, Ali Bayrak ve Umut Tahir Güneş’ten hem İstanbul hem de deprem bölgesindeki çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Tecrübeli teknik adam basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Sözün sonuna geldik. Muhteşem bir felaket. Bu acıya dayanmak kolay değil ama hayat bize böyle bir sınav veriyor. nice acılı ölümler.allah rahmet eylesin yakınlarına başsağlığı dilerim.yaralılara geçmiş olsun.afet büyük geçmiş olsun nasıl çıkacağız onu düşünmemiz lazım.Acıyı da yaşıyoruz. insani yardıma dönüştürelim. Tüm Türkiye ve dünya ayakta. İyi örgütlenmemiz gerekiyor. Başkanımızın ve yönetimimizin üstün bir gayreti var. Elimizden geleni yapacağız. Tüm Türkiye’ye geçmiş olsun.” terimleri kullandı.

Güneş, Kartal isimli minik hayranını deprem bölgesine göndermek için mektup yazarak Vodafone Park’a getirdiği oyuncak ayıyı yetkililere teslim etti.

catalcahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu