Teknoloji

Yu-Gi-Oh koleksiyonluk kart oyunu için yeni yapı destesi: Traptrix’e dikkat edin çıktı!

 
Konami Digital Entertainment BV (KONAMI) bugün Yu-Gi-Oh! TOPLU KART OYUNU (TCG) için Structure Deck: Beware of Traptrix’in yayınlandığını duyurdu.
 
Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’in tanıdık “Traptrix” stratejisi artık kendi Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU, Yapı Destesine sahiptir. “Traptrix” teması, ilk bakışta sevimli görünen, ancak kısa sürede gerçek yüzlerini gördüğünüz TOPRAK Bitki ve Böcek-Tipi canavarlardan oluşuyor. Bu strateji, rakibinizin canavarlarını hızla devre dışı bırakacak güçlü “Trap Hole” Tuzak Kartları oluşturmanıza yardımcı olan “Traptrix” canavarlarının üzerine inmektir. Bu Bina Destesinde, tanıdık “Traptrix” ve “Trap Hole” kartlarının yanı sıra güçlü ve yepyeni kartlar bulabilirsiniz.
 
 
 
Yeni Yapı Destesi: Traptrix’e Dikkat Edin ayrıca size ikonik Tuzak Kartlarını ve birçok “Tuzak Deliği” kartını almak için bir şans daha sunuyor. Rakiplerinizi geri dönmenin mümkün olmadığı bir ziyafete çekmeye hazırlanın.
 
Yeni Structure Deck:Beware of Traptrix’i bir sonraki seviyeye taşıyabilecek daha fazla yeni pano için kısa süre önce piyasaya sürülen Photon Hypernova destek kitini de kontrol ettiğinizden emin olun.
 
Daha fazla bilgi için: https://www.yugioh-card.com/eu/product/structure-deck-beware-of-traptrix/
 
basın bülteni

bodrum-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu